Skład Suplementu
Liquid Gold

DuoLife RegenOil Liquid Gold™ to prawdziwe “płynne złoto” wśród najwyższej jakości olejów tłoczonych na zimno. Tym, co wyróżnia DuoLife RegenOil Liquid Gold™ jest działanie oparte na bazie skompono-wanych 13 olejów roślinnych, dobranych pod kątem działania przeciwutleniającego, wspomagających trwałość zawartych w produkcie kwasów Omega. Stosunek kwasów Omega-3 do Omega-6 został zawarty w przedziale 1:1 do 1:5, pozwalającym zachować tzw. „złotą proporcję”. DuoLife RegenOil Liquid Gold™ jest cennym źródłem niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych, wpływających pozytywnie na dolegliwości dietozależne.

Innowacyjność DuoLife RegenOil Liquid Gold™ opiera się na jego rewolucyjnym składzie, opartym na idealnie skomponowanej bazie 13 nierafinowanych olejów roślinnych, tłoczonych na zimno, wzbogaconych o naturalną witaminę K2 MK7 oraz naturalną witaminę D3, łącząc tym samym cechy suplementu diety oraz żywności funkcjonalnej. Jego zadaniem jest nie tylko dostarczenie niezbędnych dla organizmu składników odżywczych, ale również wpływ na fizjologię ludzkiego organizmu oraz wspomaganie zdrowia.
kropla

olej słonecznikowy

olej olej lniany

olej kukurydziany

olej słonecznikowy z ekstraktem z owoców rokitnika

olej konopny

olej z orzechów włoskich

olej słonecznikowy z ekstraktem z owoców dzikiej róży

olej z nasion sezamu

olej z nasion ostropestu

olej z orzechów makadamia

olej z orzechów cedrowych

olej z kiełków pszenicy

olej z pestek winogron

naturalna witamina K2 MK7

naturalna witamina D3

olej_slonecznikowy

Olej słonecznikowy

to przede wszystkim naturalne źródło witaminy E, beta-karotenu, lecytyny oraz grupy niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych wpływających pozytywnie na organizm człowieka.

olej_lniany

Olej lniany

pozytywnie wpływa na funkcjonowanie układu krążenia, dzięki obecności kwasów Omega-3. Lignany zawarte w oleju mają zbawienny wpływ na prawidłową perystaltykę jelit, wspomagając pracę układu pokarmowego. Dodatkowo olej lniany wpływa pozytywnie na pracę układu nerwowego.

olej_lniany

Olej kukurydziany

to źródło witaminy E, która pomaga w ochronie komórek organizmu przed stresem oksydacyjnym. Dzięki zawartości fitosteroli, pozytywnie wspiera pracę układu moczowo-płciowego.

olej_lniany

Olej słonecznikowy z ekstraktem
z owoców rokitnika

cechuje się dużą zawartością witaminy A w postaci karotenoidów, odpowiadających za wspomaganie procesów regeneracyjnych organizmu oraz działanie antyoksydacyjne oleju. Ponadto karotenoidy poprawiają koloryt skóry i wspomagają ochronę przed promieniowaniem słonecznym.

olej_lniany

Olej konopny

otrzymywany jest z nasion konopi siewnych, które stanowią źródło ponad 400 substancji. Około 100 z nich odpowiada za ich charakterystyczny zapach. Zawartość licznych substancji aktywnych wspiera funkcjonowanie organizmu.

olej_lniany

Olej z orzechów włoskich

zawiera stosunkowo dużą ilość kwasu linolenowego i linolowego oraz źródło witaminy E i kwasu elagowego. Olej orzechowy zawiera też sporo witamin A i B. Spożywanie tego oleju wspiera umysł, dlatego zalecany jest osobom uczącym się, jak i pracującym intelektualnie.

olej_lniany

Olej słonecznikowy z ekstraktem
z owoców z dzikiej róży

to doskonałe źródło tłuszczów wielonienasyconych, w tym kwasu linolowego. Dostarczanie w odpowiednich ilościach kwasu linolowego wspiera utrzymanie optymalnego stężenia cholesterolu we krwi.

olej_lniany

Olej z nasion sezamu

jest jednym z najbogatszych źródeł fitosteroli, które wpływają pozytywnie na pracę organizmu. Ponadto olej zawiera sezamolinę, która wpływa pozytywnie na pracę układu krwionośnego. Ziarna sezamu są skarbnicą wapnia, który jest podstawowym materiałem budulcowym kości i zębów, wspierając tym samym układ kostno-stawowy.

olej_lniany

Olej z nasion ostropestu

zawiera sylimarynę, flawonoidy, aminy biogenne, kwasy organiczne, witaminy C i K, fitosterole oraz garbniki wywierające pozytywny wpływ na pracę organizmu. Najważniejsza jest jednak sylimaryna, która jest silnym przeciwutleniaczem, wspierająca pracę wątroby.

olej_lniany

Olej z orzechów makadamia

jest olejem o wyjątkowym zapachu orzeszków, składającym się w 70% z korzystnych nienasyconych kwasów tłuszczowych, lecytyny, witaminy A, tiaminy, ryboflawiny oraz niacyny. Obecność szeregu substancji aktywnych wpływa pozytywnie na regenerację organizmu.

Olej_z_ orzechów
							_cedrowych

Olej z orzechów cedrowych

otrzymywany z surowców rosnących na czystych ekologicznie terenach Syberii, gdzie od czasów starożytnych wiadomo, że dary Cedru to jedne z najważniejszych bogactw tajgi. Zawartość witamin z grupy E w oleju cedrowym jest pięciokrotnie większa niż w oliwie z oliwek. Obecność szeregu substancji aktywnych wpływa pozytywnie na pracę układu pokarmowego.

olej_lniany

Olej z kiełków pszenicy

jest tłoczony na zimno z podkiełkowanych ziarniaków. To niezwykle cenny tłuszcz roślinny bogaty w kwasy Omega-3, witaminy, składniki mineralne, lecytynę oraz fitosterole. Oktakosanol jest kolejnym aktywnym składnikiem oleju z kiełków pszennych, który wywiera pozytywny wpływ na wytrzymałość, poprawia czas reakcji oraz witalność.

olej_lniany

Olej z pestek winogron

dzięki obecności witaminy E, która jest przeciwutleniaczem, pomaga chronić organizm przed wolnymi rodnikami, wpływając pozytywnie na układ nerwowy i równowagę organizmu oraz oddziałując korzystnie na wygląd skóry.

olej_lniany

Witamina K2 MK7

pochodzi z ekstraktu z natto. Natto wywodzi się z Japonii, gdzie ceniony jest za swoje niezwykłe właściwości odżywcze. W szczególności za wysoką zawartość witaminy K2, w jej rzadkiej wartościowej postaci MK7 oraz enzymu nattokinazy, któremu Japończycy przypisują szczególne znaczenie. Ten potencjał odżywczy powstaje w wyniku fermentacji ziarna sojowego z użyciem bakterii Bacillus subtilis. Dzięki ich aktywności struktura soi podlega przeobrażeniu do postaci o wysokiej biodostępności składników odżywczych. Witamina K przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi oraz pomaga w utrzymaniu zdrowych kości.

olej_lniany

Witamina D3

pochodzi z porostów, a co z tym związane, jest formą odpowiednią dla wegan i wegetarian. Najczęściej dostępną witaminą D, pochodzenia roślinnego, jest witamina D2 - w niewielkiej ilości przyswajalna przez organizm ludzki, zaś witamina D3 jest zazwyczaj pochodzenia zwierzęcego, pozyskiwana najczęściej z lanoliny, wosku zwierzęcego, otrzymywanego podczas czyszczenia wełny owczej, tzw. „tłuszczopotem owczym”. Główną biologiczną funkcją witaminy D jest utrzymanie odpowiedniego poziomu wapnia i fosforu we krwi. Witamina D pomaga w przyswajaniu wapnia, niezbędnego do budowania i utrzymania mocnych, zdrowych kości i zębów. Witamina ta odgrywa kluczową rolę we wspomaganiu układu odpornościowego, funkcjonowania mięśni i podziałach komórkowych.